LEGO DUPLO dla miłośnika zwierząt – który zestaw wybrać

LEGO DUPLO dla miłośnika zwierząt – który zestaw wybrać?

Trudno znaleźć malucha, który nie lubi klocków z serii LEGO DUPLO. Są poręczne, kolorowe i występują w przeróżnej wersji, dlatego można dobrać je do konkretnych upodobań dziecka. Bogaty wybór tych klocków dotyczy też zestawów ze zwierzątkami, które uwielbiają niemal wszystkie dzieci. Zatem który model najlepiej się sprawdzi w tym przypadku?

LEGO DUPLO ze zwierzątkami domowymi

Wiele dzieci bardzo lubi naśladowanie odgłosów i zachowań zwierząt domowych, dlatego równie chętnie bawią się zabawkami o takich kształtach. Te maluchy z pewnością ucieszy zestaw LEGO DUPLO z różnymi zwierzętami zagrodowymi. Zależnie od konkretnego opakowania, w pudełku mogą znaleźć się na przykład krowa, owca, koza, świnka, kotek, piesek, kurczątko, kura czy królik. Można nawet zakupić całą farmę z traktorem, stodołą i zwierzętami domowymi czy stadninę z końmi. Niezależnie od zestawu warto też dokupić maluchom pudełko z podstawowymi klockami, by mogły zając się też kreatywną budową domków dla swoich zwierzątek i innych konstrukcji.

Zwierzęta z całego świata w zestawach LEGO DUPLO

W ofercie LEGO DUPLO można też znaleźć wiele zestawów ze zwierzątkami z różnych kontynentów, które się doskonale nadają na przykład do zabawy w ZOO. Można więc zakupić wersję z tropikalnymi gatunkami, które można spotkać w innych częściach świata. Jeśli chodzi o takie zwierzątka, to w pudełkach LEGO DUPLO można znaleźć między innymi:

– słonie,

– żyrafy,

– tygrysy,

– niedźwiedzie,

– małpy,

– egzotyczne ptaki,

– lwy,

– foki,

– żółwie,

– pingwiny.

Tak ogromny wybór sprawia, ze bez problemu można zakupić zestaw dopasowany do upodobań malucha. Co więcej – LEGO DUPLO sprzedaje też pudełka z fauną leśną, jak wiewiórka czy uroczy jelonek. Zabawki DUPLO ze zwierzętami to w dodatku produkt o walorach edukacyjnych. To nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała okazja do poznania wielu gatunków zwierząt oraz sposobu ich życia i odżywiania. Można też przy okazji tłumaczyć dzieciom gdzie mieszka na przykład żyrafa czy niedźwiedź polarny.

About the Author

Related Posts